Oferujemy profesjonalne usługi takie jak:

 

  • dobór, dostawa i montaż, instalacji w chłodniczych oraz mebli chłodniczych (np. lady, szafy, regały i zamrażarki) oraz inne
  • naprawa i serwis
    • zainstalowanych urządzeń
    • wykonywanie przeglądów okresowych
    • usuwanie awarii i konserwacja urządzeń
    • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, stosowna wiedze i umiejętności, profesjonalnych pracowników oraz niezbędne zaplecze techniczne do realizacji w/w usług na najwyższym poziomie przy konkurencyjnych cenach. Jesteśmy w stanie podołać projektom od samego początku, czyli od projektu i doboru odpowiedniego dla Państwa obiektu, poprzez instalacje, optymalizacje i odbiór UDT wykonanej instalacji.

Naszymi najważniejszymi realizacjami są hipermarkety E.Leclerc w Łódzi, Bełchatowie oraz Warszawie, jak i również siec supermarketów Carrefour Polska oraz wiele zakładów mięsnych i garmażeryjnych na terenie całego kraju.

Świadczymy również kompleksowe usługi w zakresie montażu oraz serwisu instalacji glikolowych, chłodzenie układów pośrednich mebli i komór chłodniczych, przy wykorzystaniu agregatów wody lodowej (tzw. Chillerów).

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, stosowna wiedze i umiejętności, profesjonalnych pracowników oraz niezbędne zaplecze techniczne do realizacji w/w usług na najwyższym poziomie przy konkurencyjnych cenach.

Jesteśmy w stanie podołać projektom od samego początku, czyli od projektu i doboru odpowiedniego dla Państwa obiektu, poprzez instalacje, optymalizacje i odbiór UDT wykonanej instalacji.

Naszymi najważniejszymi realizacjami są zakłady mięsne KAWIKS oraz wiele zakładów mięsnych, garmażeryjnych i produkcyjnych na terenie całego kraju.

Zajmujemy się budowa komór chłodniczych zgodnie z życzeniem inwestorów. Jesteśmy w stanie wykonać komory przechowalnicze, tunele zamrażalnicze oraz komory wychładzalnicze.

Nasze projekty zostały wykonane w województwie łódzkim, mazowieckim czy wielkopolskim w zakładach specjalizujących się w przemyśle owocowo-warzywnym lub garmażeryjnym, ale również w supermarketach na terenie całego kraju.

Prócz całych instalacji chłodniczych nasza firma zajmuje się również naprawą, wymianą oraz modernizacją już istniejących układów chłodniczych freonowych oraz dwutlenkowych.

Jesteśmy w stanie zmodernizować Państwa instalacje po wcześniejszym kontakcie z nami i przedstawieniu projektu istniejącego systemu.

Pomożemy Państwu dobrać poszczególne części układu tak jak sprężarki, skraplacze czy chłodnice lub tez całe agregaty.

Jako firma, która głównie specjalizuje się chłodnictwem przemysłowym, mamy opanowanie do ferfekcji instalowanie sterowania wraz z nowoczesnym monitoringiem chłodnicznym. 

Po realizacji takich projektów zapewniamy naszym klientom zdalną opiekę oraz serwis takich systemów.

Do naszych klientów należy większość supermarketów na terenie województwa łódzkiego, nad których instalacjami pracujemy i sprawujemy całodobową pieczę za pomocą odpowiednich programów do monitoringu temperatur i alarmów.